Gegevens EWSV Admiraal van Kinsbergen

Elburger Watersport Vereniging Admiraal van Kinsbergen
J.P. Broekhovenstraat 42
8081 HC Elburg

Secretariaat
Heerdeboersstraat 6
8081 AV Elburg
secretaris@wsv-avk.nl

Aangesloten bij de K.N.W.V.
IBAN: NL50INGB0001027708
KvK nr.: 40094016
Vragen over facturen graag sturen naar: penningmeester@wsv-avk.nl

Bestuur

Voorzitter: Bert Westland
b.westland@wsv-avk.nl
voorzitter@wsv-avk.nl/ 06-12011206

Secretaris/ledenadministratie: Sabine van Dongen
secretaris@wsv-avk.nl

Zeilcommissie: Mark Staes
m.staes@wsv-avk.nl/ 06-13380001

Penningmeester: Arend Docter
penningmeester@wsv-avk.nl

Havenmeester: Steven van Triest
havenmeester@wsv-avk.nl/ 06-54747027

Technische dienst + terrein: Jan Scholtens

Kantine: Rinus Buys
r.buys@wsv-avk.nl